سخن روز

سنگ غصبی در خانه، گرو ویرانی آن خانه خواهد بود.(وسائل الشیعه/ج25/ص386)

۹۶/۰۲/۱۷ ۰۲:۲۰
كد خبر: 103
سرود به اعتیاد نه بگو به صورت هماهنگ در فلاورجان اجرا شد

  با حضور بیش از سه هزار دانش آموز از مدارس سراسر شهرها و روستاهای بخش مرکزی و قهدریجان شهرستان فلاورجان سرود به اعتیاد نه بگو در این شهرستان اجرا شد. [aparat ...

 

با حضور بیش از سه هزار دانش آموز از مدارس سراسر شهرها و روستاهای بخش مرکزی و قهدریجان شهرستان فلاورجان سرود به اعتیاد نه بگو در این شهرستان اجرا شد.

امروز همایش سه هزار نفری دانش آموزان  فلاورجان برای برگزاری سرود به اعتیاد نه بگو در این شهرستان برگزار شد.

در این همایش که به مناسبت هفته معلم و همچنین اجرای طرح کرامت در شهرستان فلاورجان برگزار شده بود نمایدگان تمام مدارس سرودی را به صورت هماهنگ به اجرا در آوردند.

این اجرای هماهنگ یکی از برنامه های آموزش و پرورش در راستای نهادینه کردن تنفر دانش آموزان از مواد مخدر و آسیب های آن است که از زمانی که شهرستان فلاورجان به عنوان الگوی کشوری در زمینه مبارزه با آسیب های اجتماعی در قالب طرح کرامت انتخاب شده است یکی از نهاد های که با جدیت در این عذصه وارد شده است آموزش و پرورش است.

گفتنی است علاوه بر اجرای این سرود جشن اعیاد شعبانیه و ترانه وطنم پاره طنم نیز به صورت هماهنگ و سه هزار نفری در این همایش به اجرا در آمد.

طرح کرامت یک طرح کشوری است که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی بویژه مواد مخدر در شهرستان فلاورجان از استان اصفهان و شهرستان ملایر از استان همدان که به عنوان الگو انتخاب شده اند به مدت سه سال انجام می شود.ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط طرح کرامت،شهرستان فلاورجان ،قرارگاه طرح کرامت بسیج رسانه شهرستان فلاورجان در وب سايت منتشر خواهد شد
پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


 
 
قبلي
1 از 6
بعدي
 
 
تصوير برگزيده
 
 
آخرين اخبار