خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۳/۱۱ ۱۰:۲۴
شناسه خبر : 34
ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه پیربکران

تشریح اقدامات آموزش و پرورش منطقه پیربکران در راستای طرح کرامت

جلسه طرح کرامت با حضور اعضای مربوطه در سالن شهرداری شهر بهاران برگزار شد. در این جلسه ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه پیربکران گزیده ای از عملکرد آموزش و پرورش در راستای طرح کرامت را بیان کرد. سهرابی ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه پیربکران به توضیح آموزش پیشگیری به دانش آموزان از طریق […] ...

جلسه طرح کرامت با حضور اعضای مربوطه در سالن شهرداری شهر بهاران برگزار شد.

در این جلسه ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه پیربکران گزیده ای از عملکرد آموزش و پرورش در راستای طرح کرامت را بیان کرد.

سهرابی ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه پیربکران به توضیح آموزش پیشگیری به دانش آموزان از طریق اجرای طرح های آموزش مهارت های خود مراقبتی به دانش آموزان به تفکیک دوره های تحصیلی و به تناسب ویژگی های رشد روانی اجتماعی دانش آموزان پرداخت.

وی در ادامه به برگزاری کارگاه های آموزشی برای والدین و کارکنان مدارس در زمینه هایی چون شناخت دوره نوجوانی ، آشنایی با رفتارهای پرخطر و عوامل مخاطره آمیز کودکان و نوجوانان ، راهکارهای فرزندپروری و ارتباط موثر با دانش آموزان ، و شیوه های مراقبت از کودکان و نوجوانان در برابر رفتارهای پرخطر و آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

راهنمایهای آموزشی معلمان برای آموزش معلمان جهت پیشگیری در کلاس درس از موارد دیگری بود که ریاست اداره در این جلسه به توضیح و تشریح آن پرداخت.

یادآوار میشویم ‘طرح کرامت’ یکی از نمونه‌های رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر است که بصورت پایلوت در شهرستان‌های فلاورجان و ملایر در استان‌های اصفهان و همدان اجرا می شود